Α1 Κατηγορία (19η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙ ΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ. | 1-2 |
2. | ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας) | 1-1 |
3. | ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 16:00 | Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ)) | 2-2 |
4. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | ΔΙΔΥΜΩΝ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α. | 1-1 |
5. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Ρατσιάτος Ν., Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ. | 2-1 |
6. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ. | 4-0 |
7. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:30 | Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Λυκομήτρος Ε. | 2-2 |
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ | ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ. | 4-1 |
9. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Μελέτης Α. | 5-1 |
10. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Βλάχος Χ., Βαρελά Β., Καρύδας Κ. | 0-1 |
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Καπετάνιος Αθ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ. | 1-5 |
12. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 18:15 | Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π. | 1-1 |
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ. (Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ) | 0-4 |
14. | ΜΕΘΑΝΑ - ΚΛΕΩΝ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Σκιαδάς Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Παραράς Σ. | 1-1 |
15. | ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Κυριακή | 19/02/17 | 12:00 | Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ. | 5-0 |
16. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Κορολής Β., Θανασουλας θ., Καρύκη Μ. | 2-0 |
17. | ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Ψαθάς Δ., Μπατάκος Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ. | 1-0 |
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΤΟΞΟΤΗΣ | ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 11:30 | Γκουριώτης Κ., Δημάκης (νέος) Γ., Καρύδας Κ. | 1-3 |
19. | ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ. | 3-0 |
20. | ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν. | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α., Νίκα Π. | 1-0 |
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔΑΝΑΟΙ | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 11:00 | Κουτσούκος Γ., Πρέσβελου Γ., Παραράς Σ. | 3-5 |
22. | Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Νίκα Π. | 3-3 |
23. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:15 | Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Ταμπουρατζή Ο. | 0-1 |
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Σάββατο | 18/02/17 | 15:15 | Κόλλιας Δ., Θανασουλας θ., Δαγρέ Μ. | 2-1 |
25. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 11:00 | Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ. | 2-5 |
26. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 11:00 | Μπατάκος Κ., Παρασκευόπουλος Γ., Ταμπουρατζή Ο. | 1-8 |
Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2016-17 (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Τετάρτη | 15/02/17 | 14:30 | Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ. | 0-0 (πεν: 4-5) |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ - ΦΕΙΔΩΝ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-2 | ||
29. | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-1 | ||
30. | ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | |||
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (7η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | ||
32. | ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | |||
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
33. | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ | ΒΑΡΔΑΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-0 | |
34. | ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | |||
35. | ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 0-2 | |
36. | ΘΗΒΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΘΗΒΩΝ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-1 | |
37. | ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-2 | |
38. | ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΑΧΑΪΚΗΣ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-0 | |
39. | ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | ΑΙΟΛΙΚΟΥ | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | 1-1 |
Α' Κατηγορία
Α1 ΚατηγορίαΑ2΄ Κατηγορία
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣΑ2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β' Κατηγορία
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣΒ΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ
Παιδικό
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017-1os ΟΜΙΛΟΣΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2016-2017-2os ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ-1ος Όμιλος
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ-2ος Όμιλος
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ-3ος Όμιλος
Μικτές Ομάδες
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
Γυναικών
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝΓ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ